دانلود نسخه موبایل میوه سیتی
تلفن پشتیبانی : ۵۴۱۳۵-۰۲۱
ورود یا ثبت نام

درباره ما

۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۶ فروردین در ساعت ۰۵:۳۴ ب.ظ

درباره ی ما

 

میوه سیتی از ایده چندتا جوان که تصمیم گرفتند فعالیت پدرشون رو مدرن کنند شروع شد. بعدا یکی دو نفر دیگه به این گروه اضافه شدند تا با کمک هم بتونند یه اتفاق خوب و مثبت رو در کشورمون رقم بزنند.

 

ما تصمیم گرفتیم با بهتر کردن نحوه تهیه نگهداری و ارسال میوه و سبزی جات جلوی تلفات این محصولات رو بگیریم. ما سعی می کنیم با برنامه ریزی و بهینه سازی نحوه ارسال محصولات کمکی به کاهش ترافیک بکنیم.

 

خوشحال می شیم اگر بتونیم کاری کنیم که هم سن و سالهای خودمون بتونند علی رغم گرفتاریهای روزمره کمی وقت پیدا کنند که با خانواده باشند. همینطور اگر تمایل داشتند بتونند به راحتی برای عزیزانشون مثلا پدر یا مادری که پا به سن گذاشته اند وخرید، کمی براشون دشواره خرید کنند تا آخر وقت به بتونند بهشون سر بزنند و وقتشون رو به جای ترافیک یا سپری کردن در میادین میوه و تره بار یا دنبال جای پارک گشتن، صرف معاشرت با همدیگر بکنند.

 

خیلی از مشتریان از ما می پرسند آیا ما سود هم می کنیم؟ جوابش رو اینجا بخونید.

 

ما در تلاش هستیم سود بهتری نصیب کشاورزان و باغداران بشه. و با حذف واسطه های  غیر ضرور امیدواریم بتونیم میوه رو با قیمت مناسب تری در اختیار هموطنانمون بگذاریم.

 

علاوه بر همه اینها برای خودمون و اطرافیانمون هم کار ایجاد کردیم و اینطوری محیط اطرافمون رو جای بهتری برای زندگی کردن می کنیم.

 

در این مسیر بهمون کمک کنید. با نظرات خوبتون. با معرفی مون به دیگران اگر از سرویسمون راضی هستید و با انتقاد و گوشزد کردن ایراداتمون بهمون تا بتونیم هر روز بهتر و بهتر بشیم.

 

چطوری با ما می شه تماس گرفت؟

تلفن ما:

 ۰۹۰۱۶۶۹۹۸۶۱

 

کانال تلگرام میوه سیتی:

@MiveCity

 

امور مشتریان میوه سیتی روی تلگرام

@MiveCity_CustomerCare

اخطار
خیر
بله

توجه

مشتریان گرامی بواسطه نقل مکان کردن به محلی جدید کماکان امکان ارایه سرویس رو نداریم و از این بابت از شما عذر خواهی می کنیم.
امیدواریم با خوش قولی و سعی همه ی عوامل بتونیم از نیمه اردیبهشت ماه مجددا ارایه سرویس رو از سر بگیریم.