دانلود نسخه موبایل میوه سیتی
تلفن پشتیبانی : ۵۴۱۳۵-۰۲۱
ورود یا ثبت نام

سود ما از کجاست؟

۱۳۹۵ شنبه ۹ بهمن در ساعت ۰۷:۰۳ ب.ظ

سود ما از کجاست؟


ما چطوری سود می کنیم؟ این سوالی هست که خیلی از مشتریان از ما می پرسند.

 

 

تصمیم گرفتیم پاسخ این سوال رو شفاف و راحت با شما درمیان بگذاریم. ما در میوه سیتی سود معقولی به شکر خدا می کنیم. باورمون این هست که بهتره سود کمی بکنیم اما بتونیم به تعداد بیشتری از هموطنانمون خدمات رسانی کنیم.

 

با استفاده از دانش روز موفق شدیم روشهایی رو به کار ببریم که تلفات میوه رو نسبت به مغازه های سنتی تا ۷۰% کاهش بدیم. سعی کرده ایم آموخته هامون در دانشگاه و تجربیات کارمون در داخل و بیرون از ایران رو به کار ببندیم تا بتونیم هم سرویس خوبی به مشتریانمون بدیم و هم خودمون سود مناسبی ببریم. البته درابتدای راه هستیم و هر روز باید بهتر و بهتر بشیم.

 

ضمنا با توجه به سابقه خانوادگی ای که در تهیه و خرید میوه به شکل عمده داشته ایم میوه رو از منابع مناسبی تهیه می کنیم. این به ما کمک کرده که بتونیم هزینه خرید رو و همینطور تلفات رو کاهش بدیم. علاوه بر اون ما هزینه های یک مغازه سنتی در سطح شهر رو نداریم.

 

اما عامل اساسی سود ما اعتماد به مشتریانمون هست. ما باور داریم که شما منصف هستید و طی این یکسال این رو به چشم دیدیم. شاید کمتر از یک درصد از مشتریان کسانی هستند که از امکانات پیش آمده  سوء استفاده می کنند.

 

عامل بعدی در سود ما کارکنانمون هستند. کارکنان خیلی خوبی داریم و بدون کمک اونها موفق به رسیدن به اهدافمون نمی شیم.

 

و بالاتر از همه باور داریم که روزی رساننده خداوند هست. و ما تلاشمون رو می کنیم. مطمین هستیم جز به آنچه براش تلاش کردیم چیزی برامون مقدر نشده.

 

 

درباره ما بیشتر بدانید.

 

خرید از ما رو از اینجا شروع کن.

 

۱۵% تخفیف هدیه اولین خریدت رو از اینجا بگیر.

 

اگر از میوه سیتی راضی هستی ما رو معرفی کن و هر دو نفر ۱۵% تخفیف هدیه بگیرید. (لینک)

اخطار
خیر
بله

توجه

مشتریان گرامی بواسطه نقل مکان کردن به محلی جدید کماکان امکان ارایه سرویس رو نداریم و از این بابت از شما عذر خواهی می کنیم.
امیدواریم با خوش قولی و سعی همه ی عوامل بتونیم از نیمه اردیبهشت ماه مجددا ارایه سرویس رو از سر بگیریم.