دانلود نسخه موبایل میوه سیتی
تلفن پشتیبانی : ۵۴۱۳۵-۰۲۱
ورود یا ثبت نام

قوانین و نحوه پس دادن کالا

۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۶ فروردین در ساعت ۰۵:۳۵ ب.ظ

اگر راضی نبودم چی؟

 

از ابتدای سال ۹۶ تا کنون ما صرفا ۶ مورد نارضایتی داشته ایم اما این نکته بدین معنی نیست که خالی از اشتباه هستیم. مطمین باشید تمام تلاشمون رو به کار بستیم و می بندیم که به دقت در ارسال و سرویس خوب معروف بشیم.

با این حال

شما می توانید هر بسته ای که دوست نداشتید رو از میان کالای خریداری شده، پس بدهید.

میوه سیتی بدون سوال و پرسشی کالای بازگردانده شده را تحویل گرفته (خیلی مواقع صرفا عکس کالا هم کفایت می کنه) و وجه آن را عودت می دهد. حتی اگر نقصی در کالا نباشد و مثلا شما بدلیل مسافرت فوری تمایل به لغو خرید یا بازگرداندن کالا داشته باشید. تاکید می کنیم بی بحث و سوال در صورت ناراضی بودن شما کالا رو پس می گیریم.

 

میوه سیتی به انصاف مشتریانش باور داره.

 

پیک ها موظف هستند در صورت درخواست شما صبر کنند تا کالا را کنترل نمایید.

چنانچه متوجه ایرادی حتی بعد از تحویل گرفتن کالا شدید لطفا با امور مشتریان از طریق تلفن یا تلگرام تماس بگیرید تا در اولین فرصت نسبت به بازگرداندن وجه یا جبران آن اقدام نماییم.

 

اگر علت ناراضی بودن کیفیت نامناسب باشه (که خیلی تلاش داریم هرگز رخ نده) می تونیم براتون یک و نیم برابر مبلغ اون میوه کوپن خرید مجدد صادر کنیم یا دوباره میوه رو بفرستیم. البته همیشه پس دادن عین وجه یک گزینه هست.

 

هزینه کالاهای پس داده شده با توجه به امکانات شبکه بانکی در اولین روز کاری بازگردانده می شود.


چطور نارضایتی ام رو به میوه سیتی اطلاع دهم؟

از طریق تلفن ۵۴۱۳۵ ، تلگرام و یا ایمیل امور مشتریان با ما تماس بگیرید و حتما نارضایتیتون رو به ما اطلاع بدید. با این کار هم به ما کمک میکنید که ما مشکل رو ریشه یابی کنیم و احتمال رخداد دوبارش رو به حداقل برسونیم ، و هم فرصت جبران خسارتش رو به ما میدید.

خرید از ما رو از اینجا شروع کن.

۱۵% تخفیف هدیه اولین خریدت رو از اینجا بگیر.

اگر از میوه سیتی راضی هستی ما رو معرفی کن و هر دو نفر ۱۵% تخفیف هدیه بگیرید. (لینک)

 

اخطار
خیر
بله

توجه

مشتریان گرامی بواسطه نقل مکان کردن به محلی جدید کماکان امکان ارایه سرویس رو نداریم و از این بابت از شما عذر خواهی می کنیم.
امیدواریم با خوش قولی و سعی همه ی عوامل بتونیم از نیمه اردیبهشت ماه مجددا ارایه سرویس رو از سر بگیریم.