دانلود نسخه موبایل میوه سیتی
تلفن پشتیبانی : ۵۴۱۳۵-۰۲۱
ورود یا ثبت نام

پیک رایگان - کل تهران، شهرری

۱۳۹۵ شنبه ۹ بهمن در ساعت ۰۷:۰۲ ب.ظ

مناطق تحت پوشش وهزینه پیک

 

در حال حاضر فروش اینترنتی میوه و ارسال اون برای تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران و شهر ری ممکن شده.

 

هزینه ارسال در ماه دی به تمامی این مناطق برای خریدهای بالای ۲۳ هزارتومان  رایگان هست. در صورت خرید زیر ۲۳ هزارتومان هزینه ارسال برای کلیه مناطق ۷ هزار تومان خواهد بود.

 

 

 

ما برای ارسال از پیک های خودمون یا شرکتهای معتبر طرف قراردادمون استفاده می کنیم. تمامی پیکها موظف به احترام کامل به مشتریان هستند و در صورت درخواست اونها میوه ها رو حتی تا داخل آشپزخونه حمل می کنند.

 

 

پیک ها موظف هستند که صبر کنند تا شما میوه ها رو بررسی کنید و اگر مشکلی بود حتما بهشون بگید. می تونید از طریق تلفن یا تلگرام هم با امور مشتریان میوه سیتی در تماس باشید.

 

 

ما همواره در تلاش هستیم که با انتخاب افراد شایسته و آموزش نسبت به بهبود عملکرد و بهتر شدن پیک ها و سایر پرسنلمون اقدام کنیم با این حال از شما خواهش می کنیم هر گونه مشکل یا ایرادی رو مشاهده کردید حتما به ما بگید و با ما تماس بگیرید.

از پیک ها خواسته شده از دریافت هر گونه انعام یا وجه اضافه خودداری کنند.

اگر از عملکرد هر یک از کارکنان از جمله پیک های ما هم راضی بود و قابل تشویق بودند خوشحال می شیم به ما خبر بدید تا بتونیم ازشون قدردانی لازم رو بکنیم.

 

 

خرید از ما رو از اینجا شروع کن.

 

۲۰% تخفیف هدیه اولین خریدت رو از اینجا بگیر.

 

اگر از میوه سیتی راضی هستی ما رو معرفی کن و هر دو نفر ۲۰% تخفیف هدیه بگیرید. (لینک)

اخطار
خیر
بله

توجه

مشتریان گرامی بواسطه نقل مکان کردن به محلی جدید کماکان امکان ارایه سرویس رو نداریم و از این بابت از شما عذر خواهی می کنیم.
امیدواریم با خوش قولی و سعی همه ی عوامل بتونیم از نیمه اردیبهشت ماه مجددا ارایه سرویس رو از سر بگیریم.